לקבלת עזרה מנציג
לרכישת המזרןאודותינו100 לילות ניסיוןשאלות נפוצות
העגלה שלך
צרו קשר
עליך לאפשר הפעלת סקריפטים בדפדפן לצורך תפקוד תקין של האתר
דף הבית » מידע נוסף » 

מזרן ויסקו

בשנים האחרונות אנחנו שומעים שוב ושוב את המושג מזרן ויסקו. מה זה מזרן ויסקו? מה ייחודי בחומר הזה והיכן תרכשו מזרן ויסקו?


הכירו את מותג המזרנים ג'ו.


מזרני ויסקו הנם מזרנים שפותחו על ידי מעבדות נ.א.ס.א. מזרני ויסקו עשויים מחומר אלסטי והם בעלי מרקם נעים ורך במיוחד. המזרן עשוי מחומר שזוכר את הגוף ובהתאם לנתונים האישיים של האדם הישן על המזרן – מתפזר באופן מיטבי משקל הגוף. קיימים בשוק מבחר מזרני ויסקו, כאשר אנחנו ב"ג'ו מזרנים" התאמנו לכם את המזרן המושלם עבורכם.


למי מתאים מזרן ויסקו?


אז למי נמליץ לרכוש מזרן ויסקו?


  • למי שסובל מכאבי גב – מזרני ויסקו מספקים את התמיכה האנטומית הטובה ביותר לכל הגוף. על כן הוא מתאים לאנשים הסובלים מכאבי גב או כאבי שכמות, כאבי צוואר או כאבי אגן.


  • למניעת פצעי לחץ – אנשים המרותקים למיטה או קשישים השוהים שעות רבות במיטה, חשופים לפצעי לחץ כמו גם לבעיות נלוות עקב השהיה הארוכה בתנוחה הקבועה. מזרני ויסקו מונעים את היווצרותן של הפצעים היות והם מפזרים את משקל הגוף בצורה הנכונה והאידיאלית לגוף. בכך משתפרת זרימת הדם והגוף כולו מקבל את התנאים הטובים ביותר גם בתנוחה בה הוא נמצא.


  • לפיזור נכון ואופטימלי של חום הגוף – למעשה פותחו מזרני ויסקו עבור נ.א.ס.א. בכדי שהשוהים בחלל החיצון יוכלו לשמר את חום גופם וכך יישמרו השרירים פעילים ואקטיביים ולא יתנוונו. מה שטוב עבורם טוב גם עבור אנשים חולים או קשישים אשר לא מצליחים לשמר את חום גופם בגלל היחלשות מערכות הגוף.


  • למי שרוצה לישון שינה איכותית – כולנו יודעים כי השינה שלנו אחראית לתפקוד התקין שלנו ולחיוניות והרעננות ביום הבא. שינה שאיננה איכותית מתנקמת בנו, מתנקמת בתפוקת העבודה שלנו ומתנקמת גם במצב הרוח הכללי שלנו. למעשה, כל מי שרוצה להפוך את הלילה שלו לאיכותי ולאפקטיבי – יעשה טובה לעצמו אם יעבור למזרני ויסקו.


איך חייתם עד היום על קפיצים?


כאשר תעברו למזרני ג'ו לא תוכלו להבין איך הצלחתם לישון עד היום על קפיצים ללא שכבות מבודדות. המזרנים שלנו יפתחו עבורכם מושגים חדשים בכל מה שקשור לשינה. שינה איכותית אשר תשפר את תפקודכם באופן משמעותי ותסייע לכם להתחיל את היום עם הרבה מרץ וחיוניות.


ג'ו מזרנים – מזרן ויסקו מושלם עבורכם


רוצים גם אתם "לטעום" מהפלא המכונה "ויסקו"? מעוניינים לבחון מקרוב האם אכן מדובר בקסם ממשי?

אנחנו בג'ו מזרנים מעניקים לכם את האפשרות לבחון ואפילו לנסות בבית את המזרנים שלנו עם שכבות הויסקו, נסו אותם, שנו עליהם, התגלגלו עליהם, חלמו את מיטב חלומותיכם ורק אחר כך תחליטו האם אכן זה המזרן שלכם.


אנו בטוחים שתאהבו את המזרן שהצליח לכבוש בסערה את העולם.


ג'ו מזרנים – שירות ואיכות ללא תחרות!
 

רוצה לקבל פרטים נוספים?

דף הבית
אודותינו
לרכישת המזרן
העגלה שלך
100 לילות ניסיון
שאלות נפוצות
שירות ואחריות
מידע נוסף
מזרן יחיד
מזרן זוגי
מזרן ויסקו
מזרן אורטופדי
תקנון האתר
מדיניות פרטיות
צרו קשר