לקבלת עזרה מנציג
לרכישת המזרןאודותינו100 לילות ניסיוןשאלות נפוצות
העגלה שלך
צרו קשר
עליך לאפשר הפעלת סקריפטים בדפדפן לצורך תפקוד תקין של האתר
דף הבית » מידע נוסף » 

מזרן זוגי – חוויית שינה מושלמת

שליש מהחיים שלנו עובר עלינו בשינה. המזרן מארח אותנו למשך שעות רבות משך כל לילה אך למרות זאת, רבים מאתנו מתעוררים עם שרירים תפוסים, עם כאבי גב או סתם כך – עייפים. הסיבה העיקרית לדבר זהו מזרן לא נוח! רק מזרן נוח ומתאים – יעניק לנו שינה איכותית ומרעננת, שינה אשר תעניק מרץ וערנות ליום הבא שיעבור בלי להתגעגע למיטה עד הלילה!...


מזרן ג'ו - זה המזרן שאתם באמת צריכים!


השוק מציע לנו מבחר גדול של מזרנים כאשר ההיצע המבלבל מוצא אותנו מתלבטים – מה יהיה המזרן אשר יענה על הצרכים שלנו ויעניק לנו לילה טוב באמת. אנחנו כאן כדי לספר לכם על המזרנים שלנו, שפותחו בטכנולוגיות מיוחדות על מנת להעניק לכם שינה איכותית תוך תמיכה למלאה הנחוצה לכל אזורי הגוף, לכתפיים, לגב, לאגן הירכיים ובאופן כללי לכל הגוף כולו.


בוחרים מזרן זוגי מהחלומות...


כאשר תבואו לבחור את מזרן החלומות שלכם – תרתי משמע... התעניינו על אודות מזרן עם שכבות ויסקו מהו בעצם מזרן ויסקו? הויסקו הינו חומר מיוחד אשר מוכר לנו גם בשמותיו המסחריים – ספוג זיכרון, ויסקו ג'ל וכדומה. הויסקו הינו חומר אלסטי מיוחד הדומה לג'ל. החומר משמש את יצרני המזרנים לצורך ריפוד חלקו העליון של המזרן. הויסקו – זוהי למעשה השכבה אשר באה במגע עם הגוף שלנו כאשר אנחנו משתמשים במזרן. הויסקו הינו חומר שיש לו יכולת לשרוד גם בלחצים גבוהים. יש לו כושר התאוששות גבוה כאשר התכונות הללו תורמות לגוף את התמיכה הנכונה והמלאה.


מזרן זוגי זה מזרן ג'ו – בחירה חכמה במזרן חכם


למזרני ג'ו ישנן תכונות מיוחדות. יש לו את המבנה האלסטי הייחודי ויחד עם צפיפות החומר והרגישות שלו לטמפרטורת הגוף מתאים המזרן את עצמו למבנה הגוף של האדם הישן עליו. הוא מתאים לקימורי הגוף ולתנוחה בזמן השינה כאשר הוא למעשה עוטף את האדם הישן עליו. נוצרות נקודות מגע רבות בין המזרן לבין הגוף  – הרבה יותר מאשר בכל מזרן אחר. כך משקל הגוף מתפזר היטב על פני כל שטח המזרן והדבר מסייע לקבלת התמיכה המלאה מהמזרן לגוף. המזרן מסייע גם בזרימה נכונה של הדם ומחזור הדם כולו נהנה מפעילות סדירה ו"זורמת". כי אין דבר שלוחץ ומפריע לו. מסיבה זו מתאים גם המזרן לאנשים מבוגרים או חולים אשר סובלים מפצעי לחץ.


מזרן זוגי ג'ו – המזרן שיעשה לכם לילה טוב באמת!


אצלנו תמצאו את המזרנים החדשניים והאיכותיים ביותר. מזרנים עם שכבות ויסקו, קפיצים מבודדים ועוד שיעניקו לכם את התמיכה המלאה לכל נקודה בגופכם.


אם אתם מבינים באיכות – אל תתפשרו!


מזרני ג'ו – המזרנים שיעניקו לכם את השינה האיכותית והטובה ביותר, השינה ללא לחצים על הגוף תוך מתן מנוחה מלאה לכל השרירים ובמחיר משתלם במיוחד.


תשנו על מזרן זוגי של מזרני ג'ו ותיהנו מלילה טוב ושינה מתוקה ומועילה!
 

רוצה לקבל פרטים נוספים?

דף הבית
אודותינו
לרכישת המזרן
העגלה שלך
100 לילות ניסיון
שאלות נפוצות
שירות ואחריות
מידע נוסף
מזרן יחיד
מזרן זוגי
מזרן ויסקו
מזרן אורטופדי
תקנון האתר
מדיניות פרטיות
צרו קשר